Lango Master - nauka języka angielskiego online

Nauka języka angielskiego online

Nauka języka angielskiego online to świetna opcja dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne w wygodny i elastyczny sposób. Naucz się z nami przełamywać kolejne bariery językowe, nie tylko w języku mówionym, ale także pisanym.
Nauka języka angielskiego online

Nasze kursy - nauka języka angielskiego online

Lango master - nauka języka angielskiego online

Kursy ogólne

Kursy ogólne przeznaczone są dla osób, które chcą rozwijać wszystkie kompetencje językowe:

Na naszym kursie ogólnym nauki języka angielskiego online dobieramy materiały odpowiadające Twoim zainteresowaniom i celom językowym, tak żeby nauka była jak najbardziej przyjemna i efektywna.

Lango master - nauka języka angielskiego online

Kursy konwersacyjne

Kursy konwersacyjne przeznaczone są dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe przede wszystkim w zakresie języka angielskiego mówionego. Na naszym kursie konwersacyjnym nauki języka angielskiego online kładziemy głównie nacisk na:
Lango master - nauka języka angielskiego online

Kursy egzaminacyjne
British Council

Kursy egzaminacyjne British Council przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do zdania jednego z egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego. Oferujemy kursy do egzaminów Cambridge English Qualifications, czyli:
Na naszym kursie egzaminacyjnym nauki języka angielskiego online otrzymasz odpowiednio dobrane materiały i zestawy egzaminacyjne, poznasz dokładnie każdą część poszczególnych egzaminów, nauczysz się konkretnych strategii rozwiązywania zadań, a dzięki temu nabierzesz pewności siebie i zdobędziesz wymarzony certyfikat.

Jako że nasza szkoła językowa online jest członkiem programu partnerskiego 𝗕𝗿𝗶𝘁𝗶𝘀𝗵 𝗖𝗼𝘂𝗻𝗰𝗶𝗹 𝗔𝗱𝘃𝗮𝗻𝘁𝗮𝗴𝗲, nasi Kursanci przygotowujący się do egzaminów Cambridge English Qualifications otrzymują rabat przy zapisach na egzaminy oraz bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council.

Lango master - nauka języka angielskiego online

Kursy egzaminacyjne państwowe

Kursy egzaminacyjne państwowe przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do zdania jednego z dwóch egzaminów państwowych z języka angielskiego:
Na naszym kursie egzaminacyjnym nauki języka angielskiego online otrzymasz odpowiednio dobrane materiały i zestawy egzaminacyjne, poznasz dokładnie każdą część poszczególnych egzaminów, nauczysz się konkretnych strategii rozwiązywania zadań, a dzięki temu nabierzesz pewności siebie i osiągniesz wymarzony wynik, który pozwoli Ci kontynuować dalszą naukę w wybranej szkole średniej lub na uczelni.
Lango master - nauka języka angielskiego online

Kursy branżowe

Kursy branżowe przeznaczone są dla osób, które chcą skutecznie przygotować się do rozmowy o pracę w języku angielskim (job interview) lub też chcą uczyć się języka angielskiego specjalistycznego, w branży, w której pracują. Na naszym kursie branżowym nauki języka angielskiego online zyskasz odpowiednie umiejętności, które pozwolą Ci zdobywać nowe kontrakty oraz awansować na wyższe stanowiska. Do tej pory prowadziliśmy kursy w następujących branżach:

Lango master - nauka języka angielskiego online

Kursy szkolne

Kursy szkolne przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych, które umieją już samodzielnie pisać i czytać oraz dla młodzieży uczęszczającej do szkół średnich. Na naszym kursie szkolnym nauki języka angielskiego online skupiamy się w 100% na potrzebach Twojego dziecka. Kurs może obejmować:

Bezpłatna konsultacja

szkoła językowa online lango master

Pomożemy Ci wybrać kurs skrojony do Twoich potrzeb.
Rozwiń swoje umiejętności z nami.

Polityka prywatności 

Koszyk
Scroll to Top