Lango Master - nauka języka niemieckiego online

Nauka języka niemieckiego online

Nauka języka niemieckiego online to świetna opcja dla tych, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności językowe w komfortowy i praktyczny sposób. Nauczymy Cię przełamywać różne bariery komunikacyjne, a dzięki temu zyskasz pewność siebie w języku niemieckim.

Nasze kursy nauki języka niemieckiego online

Lango master - nauka języka niemieckiego online

Kursy ogólne

Nasze kursy ogólne nauki języka niemieckiego online kierowane są do osób, którym zależy na rozwijaniu pięciu głównych kompetencji językowych:

Na naszym kursie ogólnym nauki języka niemieckiego online wszystkie materiały edukacyjne dopasowujemy indywidualnie do zainteresowań i celów językowych każdego Kursanta, dzięki czemu proces nauki jest zawsze przyjemny i skuteczny.

Langomaster- nauka języka niemieckiego online

Kursy konwersacyjne

Kursy konwersacyjne nauki języka niemieckiego online kierowane są do osób, które, jak sama nazwa wskazuje, chcą przede wszystkim skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności językowych w zakresie lepszego posługiwania się językiem niemieckim mówionym. Na naszym kursie konwersacyjnym nauki języka niemieckiego online szczególną uwagę przywiązujemy do:
Langomaster- nauka języka niemieckiego online

Kursy egzaminacyjne
Goethe-Institut

Kursy egzaminacyjne Goethe-Institut kierowane są do osób, które chcą przygotować się do uzyskania certyfikatu Goethe-Institut, który ceniony jest na całym świecie jako powszechnie uznawane zaświadczenie o znajomości języka niemieckiego. Przygotujemy Cię do egzaminu na każdym poziomie językowym, od podstawowego do zaawansowanego:
Langomaster- nauka języka niemieckiego online

Kursy egzaminacyjne państwowe

Kursy egzaminacyjne państwowe z języka niemieckiego kierowane są do osób, które chcą solidnie przygotować się do zdania jednego z dwóch następujących egzaminów:
Na naszym kursie egzaminacyjnym nauki języka niemieckiego online zapewniamy wszystkie niezbędne i odpowiednio dobrane materiały edukacyjne oraz zestawy egzaminacyjne. Wspólnie poznajemy możliwe typy zadań w poszczególnych częściach egzaminów i uczymy się praktycznych strategii egzaminacyjnych. Podczas naszego kursu nauki języka niemieckiego online zdobędziesz wszystkie konieczne umiejętności, dzięki którym zdasz egzamin śpiewająco, a drzwi do dalszej nauki w wybranej szkole średniej lub na uczelni będą stać przed Tobą otworem.
Langomaster- nauka języka niemieckiego online

Kursy branżowe

Kursy branżowe z języka niemieckiego kierowane są do osób, które chcą efektywnie przygotować się do rozmowy o pracę lub też chcą opanować język niemiecki specjalistyczny, w zawodzie, w którym pracują. Na naszym kursie branżowym nauki języka niemieckiego online zdobędziesz konkretne umiejętności, które wykorzystasz do pozyskiwania nowych kontraktów, a także awansowania na wyższe stanowiska.
Langomaster- nauka języka niemieckiego online

Kursy szkolne

Kursy szkolne kierowane są do dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, które opanowały już umiejętność samodzielnego pisania i czytania oraz do młodzieży uczącej się  w szkołach średnich. Na naszym kursie szkolnym nauki języka niemieckiego online 100% czasu i uwagi przywiązujemy do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka. Kurs szkolny języka niemieckiego może obejmować:

Indywidualny kurs języka niemieckiego

Przeznaczony dla osób mających wspólny cel językowy i podobny poziom startowy.
Podane częstotliwości oraz długości kursów są optymalną i sprawdzoną przez nas opcją do osiągnięcia konkretnych postępów w języku.

Lekcja 2 x 60 minut
tygodniowo

Wprowadź swój opis
4500 Raty 3 x 1500zł
  • 150zł za 60 minut
  • 30 godzin zegarowych

Lekcja 2 x 90 minut
tygodniowo

Wprowadź swój opis
6750 Raty 3 x 2250zł
  • 225zł za 90 minut
  • 60 godzin lekcyjnych

Lekcja 2 x 60 minut
tygodniowo

Wprowadź swój opis
8400 Raty 4 x 2100zł
  • 140zł za 60 minut
  • 60 godzin zegarowych

Lekcja 2 x 90 minut
tygodniowo

Wprowadź swój opis
12600 Raty 6 x 2100 zł
  • 210zł za 90 minut
  • 60 godzin lekcyjnych

*Istnieje możliwość zapłaty w miesięcznych ratach
*Istnieje możliwość zajęć 1 raz w tygodniu

Bezpłatna konsultacja

szkoła językowa online lango master

Pomożemy Ci wybrać kurs skrojony do Twoich potrzeb.
Rozwiń swoje umiejętności z nami.

Koszyk
Scroll to Top