Ci wspaniali ludzie tworzą Lango Master

Krzysztof Szczepkowski
Założyciel Lango Master, Metodyk, Lektor angielskiego i niemieckiego

Absolwent lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Wykształcenie i doświadczenie zdobywał również za granicą m.in na Technische Universität Braunschweig w Niemczech i Bundesvereinigung der Polnischlehrkräfte w Berlinie. Wieloletni lektor języka angielskiego i niemieckiego w 2 szkołach językowych w Gdańsku: Tete-a-Tete i Prestige Lingua, gdzie pełnił również rolę dyrektora metodycznego.

Miłośnik psów, roślin egzotycznych i gotowania. Pasjonat języków skandynawskich, zwłaszcza języka norweskiego.
Uwielbia podróżować i poznawać różne kultury “na żywo”.

Dominika – Lektorka angielskiego

Z wykształcenia lingwistka, z natury artystka. Oprócz nauczania angielskiego zajmuje się profesjonalnie tańcami latino dla kobiet. Uwielbia rękodzieło i spędzanie czasu wolnego blisko przyrody, np. w lesie lub na plaży.

Karolina – Lektorka angielskiego i niemieckiego, Metodyczka

Biegle włada językiem angielskim i niemieckim, uczy się również koreańskiego. Uwielbia kulturę Azji, nałogowo czyta książki. Jest wielką miłośniczką kotów i psów. Stres odreagowuje uprawiając jogę.

Maja – Lektorka angielskiego
Od dziecka zafascynowana językiem angielskim i krajami anglojęzycznymi. Z wykształcenia psycholog. Ponadto jej zainteresowania obejmują również muzykę, filmy, historię (szczególnie historię XX wieku) oraz modę (szczególnie z okresu lat 60 i 70).
Weronika – Lektorka angielskiego
Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim, tłumaczka. Kocha słuchać muzyki, kolekcjonować ulubione płyty i jeździć na koncerty. W czasie wolnym lubi szydełkować i robić na drutach.
zdjęcie

Kasia – Lektorka angielskiego

Zapalona podróżniczka, która biegłą znajomość angielskiego zdobywała m.in. pracując przy kilkunastu projektach zagranicznych w ramach wolontariatu europejskiego (EVS, ESC). Uwielbia muzykę, śpiew i taniec, w szczególności zumbę.

zdj — kopia

Eliza – Lektorka angielskiego

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Marii
Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uwielbia książki i Stany Zjednoczone. Mistrzyni mnemotechnik, która udowadnia, że nawet trudne słowa i konstrukcje gramatyczne można łatwo zapamiętać.

Koszyk
Scroll to Top