Lango Master - szkoła językowa Gdańsk online

Szkoła językowa Gdańsk

Jeśli szukasz szkoły językowej w Gdańsku, to trafiłeś w dobre miejsce! Nasza szkoła oferuje kursy językowe z lektorami języka angielskiego i niemieckiego. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych lektorów, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi Uczniami.

Szkoła językowa Gdańsk

Umów się na lekcję zapoznawczą

Poznaj nas i spotkaj się z nami na lekcji zapoznawczej!

Szkoła językowa Gdańsk - Morze możliwości

Gdańsk – miasto morza, które nieustannie inspiruje i zachęca do wypływania na szerokie wody możliwości oraz patrzenia za horyzont. To tutaj narodziło się wiele wspaniałych idei takich jak chociażby Solidarność. Jako miasto portowe Gdańsk idealnie łączy w sobie klimat nadmorskiego kurortu, który oferuje niezliczone okazje do wypoczynku na łonie natury, a jednocześnie pełni rolę tętniącego życiem centrum kontaktów międzynarodowych i biznesowych. Gdańsk to nie tylko znane miejsca takie jak np. Żuraw, ul. Długa i Długie Pobrzeże, Fontanna Neptuna czy Bazylika Mariacka. Gdańsk to przede wszystkim ludzie, którzy nie boją się marzyć, to ludzie, którzy łapią wiatr w żagle i wprowadzają swoje plany w życie. Gdańsk to ludzie, którzy umiejętnie wykorzystują swoje talenty i inspirują innych do działania. Dlatego to właśnie z tego wyjątkowego miasta przekazujemy Wam tajniki języka angielskiego i niemieckiego. Dzięki nieustannemu rozwojowi technologii możemy Was uczyć na całym świecie. I choć prowadzimy tylko zajęcia online, wierzymy głęboko, że ten niezwykły nadmorski klimat udziela się naszym wspaniałym Uczniom, a co za tym idzie, ciągle inspiruje ich do działania i zdobywania nowych umiejętności.Blog

Zobacz co się dzieje w naszej szkole językowej online.

phrasal verbs z come
Słownictwo

5 phrasal verbs z come

5 phrasal verbs z come W dzisiejszym wpisie przedstawimy wam 5 phrasal verbs z come. Jakiś czas temu zaprezentowaliśmy phrasal verbs z czasownikiem “look”. Teraz

Dowiedz się więcej »
reported speech
Gramatyka

Reported speech

Reported speech Reported speech (mowa zależna) to zabieg, w którym przytaczamy słowa wypowiedziane przez inną osobę nie używając bezpośrednio cytatu. Można więc powiedzieć, że wplatamy

Dowiedz się więcej »

Lango Master tworzą Ci wspaniali ludzie

Poznaj naszych lektorów w naszej szkole językowej w Gdańsku 

Jak uczymy- Szkoła językowa Gdańsk

Jak uczymy w naszej szkole online w Gdańsku?

01.
Lekcje online

Nauka języków online w Gdańsku  daje możliwość szybkiego i wygodnego uczenia się bez konieczności wychodzenia z domu, z każdego miejsca na świecie.

02.
Indywidualne podejście

Prowadzimy zajęcia indywidualne i w duetach, bo wiemy z własnego doświadczenia w szkołach państwowych, że każdy Uczeń zasługuje na indywidualne podejście. Jest to klucz do osiągnięcia sukcesu, nie tylko tego językowego.

03.
Innowacyjne metody

Dzięki szerokiej dostępności technologii korzystamy z różnorodnych aplikacji i narzędzi online. Wykorzystujemy mnemotechniki, które w szybki sposób pozwalają na zapamiętanie słownictwa i gramatyki. Dzięki temu uczenie się języka jest bardzo ciekawe, angażujące i wciągające.

04.
Angażujące materiały

Nasze zajęcia opieramy głównie o tzw. materiały autentyczne. Są to m.in. odpowiednio dobrane do zainteresowań Ucznia filmy, artykuły, podcasty i wywiady, które angażują oraz zachęcają do dyskusji i dalszego pogłębiania tematu.

05.
Skupienie na celu

Zanim rozpoczniesz kurs, dokładnie ustalamy, jaki jest Twój indywidualny cel językowy. Dzięki konkretnemu planowi rozwoju, szybko zauważysz znaczne postępy w nauce, a dzięki motywującemu lektorowi, będziesz mieć ochotę na dalsze wyzwania językowo-kulturowe.

06.
Praktyczne lekcje

W naszej szkole online uczymy prawdziwego i “żywego” języka. Minimum teorii, maksimum praktyki. Dzięki temu szybko i skutecznie zapomnisz o wszelkich barierach językowych.

Szkoła językowa online z uznaniem - Pięknie Wam dziękujemy za zaufanie!

Zajęliśmy 3 miejsce w kategorii SZKOŁA JĘZYKOWA ROKU 2022 w województwie pomorskim w ogólnopolskim Plebiscycie Edukacyjnym.

Opinie naszych kursantów

5/5

Bezpłatna konsultacja

szkoła językowa online lango master

Pomożemy Ci wybrać kurs skrojony do Twoich potrzeb.
Rozwiń swoje umiejętności z nami.

Lango Master - Szkoła językowa online w Gdańsku

Szkoła językowa online w Gdańsku - wygoda nauki

Ucz się wygodnie na naszych lekcjach online. Niech czas i miejsce Ciebie nie ogranicza. Harmonogram naszych zajęć dopasujemy do Twojego kalendarza.

Nauka języków online na naszych kursach nie tylko rozwinie Twoje umiejętności lingwistyczne, ale i otworzy Ciebie na cały świat. Niech nic Ciebie nie ogranicza.

Koszyk
Scroll to Top